Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Siucice-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł29 600 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw58/2016 Oferujemy malowniczą budowlaną w Siucicach-Kolonii. Powierzchnia 29600 m2. w kształcie trapezu stwarza wiele możliwości zagospodarowania. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Opoczno

Opoczno(Siucice-Kolonia + 23 km)

147 000 zł4 657 m² 31,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Bielowicach *** Na sprzedaż działka o powierzchni 4657 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dobra Woda

Sulejów(Siucice-Kolonia + 17 km)

98 982 zł1 222 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Działka bezpośrednio przy drodze gminnej - tj. ulicy Dobra Woda Powierzchnia działki ok 1222m2, o wymiarach 37m x 25m x 41,75m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Wójcin B

Wójcin B(Siucice-Kolonia + 10 km)

3 915 000 zł29 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wójcin B - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Paradyż. Od Tomaszowa Mazowieckiego oddalona o 27 km, w pobliżu droga dk 74.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Honoratów

Honoratów(Siucice-Kolonia + 11 km)

265 000 zł20 200 m² 13,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży dwóch działek położnych w gm. Pardyż, obręb Honoratów. Działka numer 129, o powierzchni 1,66ha. Szerokość od ulicy około 24m. Identyfikator działki: 100705_2.0009.129.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przybyszowy

Przybyszowy(Siucice-Kolonia + 18 km)

63 000 zł1 434 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Trzepnica

Trzepnica(Siucice-Kolonia + 23 km)

160 000 zł1 288 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1300 m2. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, położona wsród lasów, kilka kilometrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barkowice

Barkowice(Siucice-Kolonia + 22 km)

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łazy-Dąbrowa

Łazy-Dąbrowa(Siucice-Kolonia + 21 km)

57 408 zł1 104 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w miejscowości Łazy Dąbrowa w super cenie Jeśli szukasz działki budowlanej w pięknej okolicy to ta działka będzie idealnym wyborem. Działka o pow. 1104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Wierzchowisko(Siucice-Kolonia + 13 km)

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Wierzchowisko, gmina Żarnów. Teren położony w spokojnej wsi, bliska odległość do lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrów

Ostrów(Siucice-Kolonia + 11 km)

189 400 zł1 894 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W ostrowie nad rzeką pilicą Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1905 metrów kwadratowych położoną w Ostrowie nad rzeką Pilicą. Działka w kształcie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij